FLAT WIRE rrip transportieri

Përshkrim i shkurtër:

Flat Wire Brez transportues, gjithashtu i quajtur rrip patkua, rrip huall mjalti, ajo është përdorur gjerësisht në transportin automatike linjë në makineri të lehta industriale, makinë sterilizimi, shtypjen mëndafshi dhe ngjyrosje, ushqim, prodhimin e energjisë, farmaceutike, të përpunimit veshje dhe industri të tjera.          


Detail Product

Produkt Tags

Flat Wire Brez transportues, gjithashtu i quajtur rrip patkua, rrip huall mjalti, ajo është përdorur gjerësisht në transportin automatike linjë në makineri të lehta industriale, makinë sterilizimi, shtypjen mëndafshi dhe ngjyrosje, ushqim, prodhimin e energjisë, farmaceutike, të përpunimit veshje dhe industri të tjera.

2018-10-16-16-25-379    2018-10-16-16-26-242

2018-10-16-16-27-143    2018-10-16-16-28-149


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns03
  • sns02