Na kontaktoni

HEBEI NGRITUR PRODUKTET METAL CO., LTD

Adresë

Zhongshan ROAD 304, Shijiazhuang, Hebei, Kinë

E-mail

martinma.risen@gmail.com

telefon

+8613603113263

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite
e shtunë,  e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?


Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03