BELT Kompleksi BARASPESHUAR

Përshkrim i shkurtër:

Kompleksi ekuilibruar endje rrip weaved dhe përbëhet nga spirale të majtë dhe të djathtë me një shkop crimped ose direkt lidh për të bërë një endje të balancuar, shumë të vogla madhësive vrimë dhe të mirë-të garantuara running qetë, ky rrip tip me ngushtësi është performanca e përkryer për ndërmarrjet e vogla dhe të flak mallrave, sunch si arra, biskota, bulonave, vida, thonjtë etj            


Detail Product

Produkt Tags

Kompleksi ekuilibruar endje Brez është weaved dhe përbëhet nga spirale të majtë dhe të djathtë me një shkop crimped ose direkt lidh për të bërë një endje të balancuar, shumë të vogla madhësive vrimë dhe të mirë-të garantuara running qetë, ky rrip tip me ngushtësi është performanca e përkryer për ndërmarrjet e vogla dhe të flak mallrave, sunch si arra, biskota, bulonave, vida, thonjtë etj

2018-10-17-10-32-181     2018-10-17-10-32-408

2018-10-17-10-33-098     2018-10-17-10-33-263


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns03
  • sns02