shirit transportieri

Përshkrim i shkurtër:

Brez shiritat, i përbërë nga Sprockets, zinxhirët, rripin dhe pajisje dirve, e përdorur gjerësisht në transportin për shishe pije, canning, PHARMACEUTIALS, kozmetike, ushqim dhe industri të tjera.            


Detail Product

Produkt Tags

Brez shiritat, i përbërë nga Sprockets, zinxhirët, rripin dhe pajisje dirve, e përdorur gjerësisht në transportin për shishe pije, canning, PHARMACEUTIALS, kozmetike, ushqim dhe industri të tjera.

2018-10-17-11-31-158     2018-10-17-11-30-430

2018-10-17-11-30-596     2018-10-17-11-30-267


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns03
  • sns02