Rreth kompanisë

Hebei Ngjallur, e specializuar në prodhimin, importimin dhe eksportimin e produkteve në të gjithë botën. Themeluar në vitin 2006, është duke furnizuar me produkte teli dhe përpunimit të lidhura thellë products.We kanë shumë vite përvojë të eksportuar në të gjithë botën, më shumë se 42 vende. Tregjet tona kryesore janë SHBA, tregun evropian, Amerika e Jugut, Lindja e Mesme etj

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns03
  • sns02