Рамен жица подвижна лента

Краток опис:

Рамен жица подвижна лента, исто така именуван потковица појас, саќе појас, тоа е нашироко се користи во автоматска линија превоз во лесни индустриски машини, стерилизација машина, свила печатење и боење, храна, производство на електрична енергија, лекови, облека обработка и други индустрии.          


детали за производот

Тагови производ

Рамен жица подвижна лента, исто така именуван потковица појас, саќе појас, тоа е нашироко се користи во автоматска линија превоз во лесни индустриски машини, стерилизација машина, свила печатење и боење, храна, производство на електрична енергија, лекови, облека обработка и други индустрии.

2018-10-16-16-25-379    2018-10-16-16-26-242

2018-10-16-16-27-143    2018-10-16-16-28-149


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  Претплатете се на нашиот билтен

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Следете нас

  на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns03
  • sns02