Контактирајте не

Хебеј зголемен метални производи CO., LTD

адреса

Zhongshan ROAD 304, Shijiazhuang, Хебеј, Кина

Е-пошта

martinma.risen@gmail.com

телефон

+8613603113263

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
сабота,  Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03