Соединение избалансиран појас

Краток опис:

Сложените Балансиран ткаат појас е пациентот и се состои од левата и десната страна спирала со свиткан или директно прачка поврзување да донесат избалансирана ткаат, многу мали димензии дупка и добро Загарантирана непречено водење, овој тип појас со стегање е совршена изведба за мали и издувам стоки, sunch како ореви, бисквити, завртки, навртки, шајки итн            


детали за производот

Тагови производ

Сложените Балансиран ткаат појас е пациентот и се состои од левата и десната страна спирала со свиткан или директно прачка поврзување да донесат избалансирана ткаат, многу мали димензии дупка и добро Загарантирана непречено водење, овој тип појас со стегање е совршена изведба за мали и издувам стоки, sunch како ореви, бисквити, завртки, навртки, шајки итн

2018-10-17-10-32-181     2018-10-17-10-32-408

2018-10-17-10-33-098     2018-10-17-10-33-263


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  Претплатете се на нашиот билтен

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Следете нас

  на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns03
  • sns02