за компанијата

Хебеј Воскреснатиот, специјализирана за производство, увоз и извоз на производи во целиот свет. Основана е во 2006 година, е во моментов снабдува жица производи и сродни длабока обработка products.We имаат долгогодишно искуство на извоз во целиот свет, повеќе од 42 земји. Нашите главни пазари се САД, европскиот пазар, Јужна Америка, Блискиот Исток и др

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns03
  • sns02